צילום: צחי שמש

החתונה של נטלי ואיסי 18.10.18

השמלה שבחרתי אצל שלומי היתה שמלה החלומות שלי, השירות של שלומי המהמם וכל הצוות שלו לאורך כל הדרך היו מחבקים ואוהבים, היה כיף להגיע למדידות ולראות את ההתקדמות של תפירת השמלה. שלומי הוא נסיך הנסיכים ! בחתונה כולם התלהבו מאוד מהשמלה ובשלב הריקודים גם מהשמלה השניה שנתפרה במיוחד עבורי. - ממליצה מכל הלב.

צילום: יוסי קרסו

שלומי היה נעים לאורך כל הדרך, מקצועי וקשוב אליי נהניתי לבוא לכל מדידה! והוא הפך את החוויה ליותר ממדהימה. התוצאה הסופית היתה הורסת! קיבלתי אינספור מחמאות על השמלה... מומלץ ביותר!!

צילום: כפיר שלום

מהרגע שנכנסתי לשלומי יידעתי שאת השמלה שלי אעשה אצלו שלומי מקצוען אמיתי ובתוך רגע הפך גם לחבר ראה מיד מי אני ומה ייתאים לי -והראה לי דוגמאות בסגנון שלי היה קשוב לצרכים שלי וביצע כל גחמה או שינוי שביקשתי - והתוצאה הייתה מושלמת , השמלה גרפה אין סוף מחמאות

צילום: Helado Photography

את שלומי סגרתי אחרי שהייתי ב-5 מקומות שונים שכל אחד יכל לעשות לי שמלת כלה "נחמדה" אבל לא משהו שהשתגעתי אליו, אצל שלומי היה מבחן מדהים ולאחר כמה מדידות מצאנו את האחת! הבדים שלו סופר איכותיים ונעימים על הגוף, שלומי מקסים וקרא בול את הטעם שלי ואני סופר מתרגשת שאני הולכת להתחתן בשמלת כלה שלו!

צילום: שיצו

שמלת החלומות ללא ספק...לא ידעתי לתאר במילים את מה שאני רוצה, אז פשוט הראיתי לעדי, אמא של שלומי, תמונה של כלה מהממת שתפרה את השמלה שלה אצלם. ומשם הכל היסטוריה. התאהבתי! הכינו לי חצאית וטול נצנצים והחלק העליון היה מוכן ובול במידה שלי, יצאה שמלה מושלמת, מה שחלמתי עליו התגשם :) תודה רבה עדי ושלומי היקרים 3>

צילום: יוסי קרסו

Shlomi and team, it was a pleasure to work with you. From the first time we met I knew you would be honest and create the vision I had in my mind. Your professionalism and work was beyond expectation and every bride should have the same experience as I did. Thank you for bringing my dream dress to life!!!

pink-logo.png

דברי איתנו

נשמח לתפור לך את שמלת חלומותיך

לקביעת פגישת היכרות מלאי פרטייך או חייגי 

טלפון לקביעת פגישה: 052-9771023

המלצות של כלות אמיתיות

ממליצות עלי

צילום: ניצן גור